Bentley Batur: 18 штук по $2 млн

Це купе, яке охрестили Batur, буде випущено тиражом у 18 одиниць і коштуватиме щонайменше 2 мільйона доларів.

Компанія Bentley влаштувала VIP-вечірку у рамках «Автомобільного тижня», яку за традицією проводять наприкінці серпня у Каліфорнійському Монтереї. На заході презентували новий автомобіль британської марки.

Називається автомобіль – Mulliner Batur. Новинка отримала ім’я на честь озера Batur – кратерного озера в Кінтамані на острові Балі в Індонезії.

В основі це Bentley Continental GT, але перероблений, так би мовити, до невпізнання. У гранд-купе особлива решітка радіатора – вона розташована нижче і вертикальніше, через що капот виглядає довше. Аеродинамічний обвіс по низу кузова може бути виконаний не тільки з карбону, але і з композитного матеріалу, отриманого з натуральних рослинних волокон. Фари і задні ліхтарі – такі вузькі світлові смужки. Величезні колісні 22-дюймові диски розроблені спеціально для цієї моделі.

У салоні все робиться на замовлення клієнта. Власне, цим щасливим покупцям Mulliner Baturі доведеться займатися найближчі місяці: думати, вибирати. Щоб продемонструвати, що тут у принципі можна нагородити, показаний у Монтереї автомобіль хизувався декором з дорогоцінних металів. Зокрема, кнопка запуску двигуна опоясана кільцем, виточеним на 3D-принтері з 18-каратного золота.

Судячи з заявлених характеристик, їхати автомобіль теж має бадьоро. Знаменитий W12 тут роздраконили до 740 л. та 1000 Нм крутного моменту.

Машину збираються випускати в 2023 році, але весь тираж, що складається з 18 автомобілів, на сьогоднішній день вже розпродано по ціні 2 мільйона доларів.

Тим не менш, Batur — це погляд на неминуче електричне майбутнє Bentley, незважаючи на те, що він оснащений 6,0-літровим двигуном W12 з подвійним турбонаддувом. Перехід на електромобілі має відбутися до 2030 року.

Total
0
Shares
Previous Article
sad

Ви напортачили! Що робити?

Next Article

Нова Pagani Utopia з V12 бітурбо