Електричні концепти Hyundai RN22e та N Vision 74

Cупер-гарячий концепт Vision 74

Hyundai RN22e Concept

Концепт Hyundai RN22e демонструє високопродуктивні технології, покликані зробити водіння електромобілів марки N більш захоплюючим

«Це не демонстрація здібностей дизайнерів. Це не просто демонстрація технологій. Як бренд ми хочемо донести до суспільства меседж, що у нас оптимістичне майбутнє». Так Джекен Ю, один із членів яскравої та повної ентузіазму управлінської команди бренду Hyundai N, підводить до Hyundai RN22e.

RN22e – один з автомобілів Hyundai Rolling Lab, як і супер-гарячий концепт Vision 74, керований концепт, призначений для тестування ідей і технологій, що з’являються в майбутніх моделях Hyundai.

Hyundai N Vision 74

Hyundai представила концепт ретро-спорткара N Vision 74. Його розробив підрозділ N Performance, який відповідає за випуск «заряджених» автомобілів компанії.

Дизайн N Vision 74 нагадує автомобілі 80-х. При цьому на жодну конкретну машину концепт несхожий.

Від старих автомобілів N Vision 74 відрізняється світлодіодною оптикою, а також великими дисками, які не характерні для автопрому 80-х.

N Vision 74 був створений як пересувна лабораторія високопродуктивного силового агрегату, що використовує технологію водневих паливних елементів. Хоча інші автовиробники, зокрема Mercedes-Benz та Honda, значною мірою відмовилися від паливних елементів, Hyundai вірить у цю технологію.

Джерела в Hyundai N натякають, що якщо багато ентузіастів сильно захочуть цей електромобіль, вище керівництво цілком може випустити легальну вуличну модель.

Total
0
Shares
Previous Article

Нова Pagani Utopia з V12 бітурбо

Next Article

Колекція Sci-Fi арт-малюнків (і не тільки), які зачарують вас