Нова Pagani Utopia з V12 бітурбо

Третя модель марки, на розробку якої пішло шість років, представили не десь, а в Національному музеї науки і техніки в Мілані, в оточенні справжніх малюнків Леонардо да Вінчі.

Метафора, яку хотіли донести до публіки Гораціо Пагані та його сподвижники, очевидна: «У світі є неминучі цінності, навіть якщо комусь раптом вони і здаються утопією». Ймовірно, саме тому в новій моделі немає жодних новомодних фішок з «електромобільністю» — на «Утопію» ставиться шестилітровий бензиновий V12 бітурбо від Mercedes-AMG, який розвиває 864 к.с. і 1100 Нм максимального моменту.

Як альтернативу «роботу» пропонується семиступінчаста механічна коробка яка рекламується як найшвидша серед усіх коробок передач, оснащених гвинтовими передачами.

В інтерв’ю журналу Top Gear Гораціо Пагані розповів, що компанія мала доступ до 4,0-літрової гібридної установки AMG з подвійним турбонаддувом V8 від GT 63 SE Performance. Але перехід до електричної Pagani означав би перехід із заднього на повний привід, але врешті цього не сталося.

Зовнішність – це теж швидше ретро, ​​ніж футуризм, що відсилає до культових автомобілів та мотоциклів середини минулого століття. Pagani має намір виготовити 99 одиниць, і всі вони вже були продані за солідні 2,19 мільйона доларів за штуку і були розпродані ще до прем’єри, тобто клієнти брали новий Pagani не дивлячись.

Моделі такі як Huayra і особливо Zonda отримали численні спеціальні випуски, тож очікуйте, що Utopia також отримає такі випуски.

Total
0
Shares
Previous Article

Bentley Batur: 18 штук по $2 млн

Next Article

Електричні концепти Hyundai RN22e та N Vision 74