Хакер розмістив оголошення про продаж даних мільярда жителів Китаю за 10 біткоїнів

Якщо зловмисник справді отримав доступ до такого архіву, то це один з найбільших зламів в історії.

Якщо зловмисник справді отримав доступ до такого архіву, то це один з найбільших зламів в історії.

30 червня користувач під ніком ChinaDan розмістив на хакерському форумі Breach Forums повідомлення з пропозицією продати понад 23 терабайти (ТБ) даних громадян Китаю, які він отримав у результаті витоку з бази даних Шанхайської національної поліції.

За словами ChinaDan, архів включає інформацію про один мільярд мешканців Китаю та кілька мільярдів історій хвороби, включаючи: ім’я, адресу, місце народження, національний ідентифікаційний номер, номер мобільного телефону, всі деталі злочину/справи.

Адміністратори Breach Forums закрили тред 3 липня — на той момент за дані запропонували лише шість біткоїнів (близько 120 тисяч доларів за нинішнім курсом).

Уряд Шанхаю та департамент поліції не відповіли на запити про коментарі у понеділок.

Також не вдалося зв’язатися з самопроголошеним хакером ChinaDan, але повідомлення широко обговорювалося на китайських платформах соціальних мереж Weibo та WeChat у вихідні дні, і багато користувачів побоювалися, що це може бути правдою.

Хештег “відплив даних” був заблокований на Weibo до полудня неділі.

Кендра Шефер, керівник відділу досліджень у галузі технічної політики в пекінській консалтинговій компанії Trivium China, заявила у своєму посту у Twitter, що «важко відокремити правду від чуток».

Total
0
Shares
Previous Article
12S Ultra

Xiaomi представила 12S Ultra - флагманський смартфон з величезною 1-дюймовою камерою Leica

Next Article
дипфейк україна

ФБР: шахраї використовують дипфейки під час проходження співбесід на віддалену роботу в IT-компанії

AD